header

Eserlerimiz

Eserlerimiz (2671)

Sitemde ayrıntılı bilgileri bulunan klasik Türk müziği; şarkıları, besteleri, semaîleri, kârları, kârçeleri, kantoları, saz semâîleri, peşrevleri ve türkülerimiz.

Alt Kategoriler

Klasik Türk müziği şarkıları

Klasik Türk müziği şarkıları (2128)

Alfabetik olarak sıralanmış şekildeki klasik Türk müziği şarkıları, besteleri, semaîleri, kârları, kârçeleri ve kantolarının; bestekârları, şairleri, makamları, usûlleri, sözleri, Türkçe karşılıkları, notaları, öyküleri ve video yorumları.

Şarkılarımıza makamlarına göre erişmek için Notalarımız bölümünü veya Makamlarımız bölümünü, bestekârlarına göre erişmek için Bestekârlarımız bölümünü, şairlerine - söz yazarlarına göre erişmek için Şairlerimiz bölümünü, usûllerine göre erişmek için ise, Usûllerimiz bölümünü kullanabilirsiniz.

Devam...
Klasik Türk müziği saz eserleri

Klasik Türk müziği saz eserleri (84)

Klasik Türk müziği saz semaisi ve peşrevlerinin, makamlarına göre düzenlenmiş şekilde; bestekârları, makamları, usûlleri, notaları ve video yorumları.

Devam...
Türk halk müziği türkülerimiz

Türk halk müziği türkülerimiz (459)

Alfabetik olarak sıralanmış şekildeki Türk halk müziği türkülerimizin; yöreleri, kaynak kişileri, derleyenleri, notaya alanları, sözleri, notaları ve video yorumları.

Devam...